Oidentifierad konstnär 1900-tal

319728

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1 par (1900-tal): Porträtt, kopia efter tidigare förelaga, signerad kop H Kjerner, olja på duk, 54x47 cm vardera

Krackeleringar

Rum 6

Budhistorik (7 bud)
1944388
1 800
1943480
1 600
1937656
1937655
750
1937653
700

Slutpris SEK:
1 800
176 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.