Oidentifierad konstnär 1800-tal oljemålning

319727

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Fiskare, olja på duk, 56x80 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (5 bud)
1942890
1942889
2 800
1938292
1 700
1936375
1 600
1936358

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.