Golvur

319717

GOLVUR, sammansatt, delvis 1700-tal, urtavla av trä med beslag av zink, senare bemålat fodral, höjd 200 cm, pendel finns

slitage

Klockor/Ur, Golvur

Rum 4

Golvur

Budhistorik (16 bud)
1944733
1 400
1944732
1 300
1944712
1944690
1938942

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.