Ulrica Hydman Vallien

319711

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938), Figurkomposition, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 60x43 cm; oramad

Rum 2

Ulrica Hydman Vallien
Budhistorik (17 bud)
1944982
1944970
1944981
1944970
950
1944958
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.