Ulrica Hydman Vallien

319710

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938), Familj, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått 60x43 cm; oramad

Rum 2

Ulrica Hydman Vallien
Budhistorik (6 bud)
1944522
550
1941093
500
1940071
450
1937387
1937356

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.