CF Reuterswärd

319705

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): (3) Kompositioner, signerade CFR, färglitografier, bladmått 61x45 cm vardera; oramade

Rum 2

CF Reuterswärd

Budhistorik (10 bud)
1940682
750
1941852
700
1940682
650
1941851
600
1940682
550

Slutpris SEK:
750
73 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.