Yrjö Edelmann

319704

YRJÖ EDELMANN (född 1941): Paket med snöre, signerad och numrerad, digital print, bladmått ca 61x44 cm

Rum 2

Yrjö Edelmann
Budhistorik (21 bud)
1945125
1944599
1 400
1944572
1 300
1943219
1943194

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.