Yrjö Edelmann

319703

YRJÖ EDELMANN (född 1941): Paket med tejp, signerad och numrerad, digital print, bladstorlek ca 61x44 cm; oramad

Rum 2

Yrjö Edelmann
Budhistorik (20 bud)
1942389
1 300
1942386
1942388
1942386
1941737
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.