M Pyk

319702

MADELEINE PYK (född 1934): Interiör - dukat bord, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x49 cm; oramad

Rum 2

M Pyk
Budhistorik (10 bud)
1945503
750
1945501
700
1945502
650
1945501
600
1945491
550

Slutpris SEK:
750
73 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.