M Pyk

319700

MADELEINE PYK (född 1934): "I ateljén", signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, 55x42 cm; oramad

Rum 2

M Pyk
Budhistorik (4 bud)

1944707
550
1944705
500
1944705
1940685

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.