M Pyk

319699

MADELEINE PYK (född 1934): "Restaurant La Campanette", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x49 cm; oramad

Rum 2

M  Pyk
Budhistorik (11 bud)
1944596
1937067
750
1944116
750
1937067
650
1943308
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.