Carl Petter Hallberg oljemålningar 1 par

319698

CARL PETTER HALLBERG (1809-1879); Landskap 2 st, en signerad C. Hallberg 1887, olja på duk, 42,5x64 cm vardera

Lös ram

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (21 bud)
1942883
6 000
1942877
5 600
1942876
5 000
1942875
4 600
1942872
2 800

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.