M Pyk

319696

MADELEINE PYK (född 1934): Slussen, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått 75x52 cm; oramad

Rum 2

M Pyk
Budhistorik (20 bud)
1945442
1 300
1945440
1945435
1945434
1945433
950

Slutpris SEK:
1 300
127 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.