M Pyk Slussen Stockholm

319695

MADELEINE PYK (född 1934): Slussen, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått 75x52 cm; oramad

Rum 2

M Pyk Slussen Stockholm
Budhistorik (17 bud)
1944677
1944679
1944677
950
1944676
900
1944675
850

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.