Lena Linderholm

319694

LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Livets fröjder", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 80x60,5 cm; oramad

Rum 2

Lena Linderholm
Budhistorik (6 bud)
1941895
950
1945459
900
1941895
1942601
750
1941895

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.