Lena Linderholm

319693

LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Körsbärskanna", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 80x60,5 cm; oramad

Rum 2

Lena Linderholm
Budhistorik (13 bud)
1944698
1 400
1941893
1 300
1944696
1941893
900
1942607
850

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.