Valfrid Nelson oljemålning

319692

VALFRID NELSON (1849-1930): Marinmotiv, signerad och daterad Valfrid Nelson -84, olja på pannå, ca 30x56 cm

Färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Valfrid Nelson oljemålning

Budhistorik (16 bud)
1944422
2 800
1944217
2 600
1944183
2 400
1943656
1942891

Slutpris SEK:
2 800
274 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.