Lena Linderholm Skördetid

319691

LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Skördetid", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 60x80 cm; oramad

Rum 2

Lena Linderholm Skördetid
Budhistorik (13 bud)
1944481
1 300
1944378
1944478
1944378
1941890

Slutpris SEK:
1 300
127 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.