Ulrica Hydman Vallien

319690

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938), Kärleksbild, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått 62x86 cm; oramad

Rum 2

Ulrica Hydman Vallien
Budhistorik (5 bud)
1944421
550
1944380
500
1944380
1944341
1936381

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.