Reinhold Ljunggren litografi

319689

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Motiv över kyrka, signerad R. Ljunggren, 189/310, färglitografi, ca 33x51 cm

Fack 37

Reinhold Ljunggren litografi
Budhistorik

2015-07-10 kl 21:06
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.