Reinhold Ljunggren litografi

319686

REINHOLD LJUNGGREN (född 1920-2006): Torgmotiv, signerad R. Ljunggren, färglitografi, ca 32x35 cm

Fack 28

Reinhold Ljunggren litografi

Budhistorik (1 bud)

1940510
2015-07-05 23:50:30

2015-07-10 kl 13:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.