Prada, Saffiano Bowling Bag i hallonrosa

319684

PRADA, Saffiano Bowling Bag i hallonrosa präglat skinn med vita kanter och låshållare med lås samt nyckelhållare med nycklar, 22 x 34 x 14 cm, tillhörande dustbag i original
Skador: Mindre slitage

Ny

Fashion, Väskor, accessoarer

Monter 30

Budhistorik (5 bud)
1943216
1939757
1938303
1938023
1936465

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.