Peter Dahl litografi

319680

PETER DAHL (född 1934): Figurscen, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x91 cm; oramad

Rum 2

Peter Dahl litografi
Budhistorik (17 bud)
1944703
1 400
1943309
1 300
1941941
1941353
1940204

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.