Jan Håfström Mr Walker

319678

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): Mr Walker, signerad daterad och numrerad, Jan Håfström 2003, färglitografi, bladmått ca 74x62 cm; oramad

Rum 2

Jan Håfström Mr Walker
Budhistorik (36 bud)
1944691
4 400
1944689
4 200
1944682
1944687
1944682
3 800

Slutpris SEK:
4 400
430 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.