Jockum Nordström

319677

JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Jag följer foten", signerad och numrerad Jockum 212/250, litografi, ca bladmått 60x85 cm; oramad

Rum 3

Jockum Nordström
Budhistorik (5 bud)
1943247
2 800
1942149
550
1941951
500
1941950
1937349

Slutpris SEK:
2 800
274 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.