Jockum Nordström

319676

JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Every neighbour is a customer", signerad och numrerad Jockum 224/250, färglitografi, bladmått ca 61x84 cm; oramad

Rum 1

Jockum Nordström
Budhistorik (10 bud)
1944096
1944062
3 400
1943896
3 200
1943328
1943160
2 800

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.