Bord 2 st

319667

BORD / SOFFBORD, 2 st, 1900-talets mitt, bl a björkfanér, med glasskivor, höjd 59 resp 64, diameter 62 resp 72 cm

Skador och slitage

Rum 2

Bord 2 st

Budhistorik

2015-07-10 kl 19:57
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.