Armring 18 k guld 1800-tal

319664

ARMRING, 18 k guld, mittdel dekor med svart emalj och pärlor, Gustaf Dahlgren & Co, Malmö 1880, vikt ca 24,3 g

Emaljskador, en dekordel med skada, bucklor, tennlödningar

Guld/Smycken

Armring 18 k guld 1800-tal

Budhistorik (12 bud)
1942409
4 600
1942254
4 400
1942408
4 400
1942254
4 200
1940051

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.