Spegel furu

319662

SPEGEL, 1900-tal, furu, höjd ca 141x84 cm

Bruksslitage

Speglar

Rum 17

Spegel furu
Budhistorik

2015-07-10 kl 20:30
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.