Chiffonjé furu

319660

CHIFFONJÉ, 1900-tal, furu, med inredning fanérad i björk, mässingsbeslag, höjd ca 133, 112x49 cm, nyckel finns

Med skadade dragknoppar, bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid utlämningen

Rum 18

Chiffonjé furu

Budhistorik (22 bud)
1944415
1942852
1 400
1944413
1 400
1942852
1 300
1944412

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.