Fåtöljer med fotpallar Fagas Danmark

319657

FÅTÖLJER, 1 par, med fotpallar, BÄNK, Danmark, 1900-tal, Fagas, furu, svarvade detaljer, med lösa dynor i brun plysch, sitthöjd ca 36 cm

Slitage, smärre ytskador, dynor med fläckar

Rum 20

Budhistorik (1 bud)

1944124
2015-07-10 07:35:50

2015-07-10 kl 13:15
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.