Medaljong broscher granater

319654

MEDALJONG/HÄNGE, med gömma, BROSCHER, 2 st., äldre granater, 1800-talets slut, HÄNGE, granater, 1900-taelts första del, KEDJA, förgyllt silver, venetiansk, längd ca 50 cm

Enstaka granater saknasm skador

Guld/Smycken, Broscher

Medaljong broscher granater

Budhistorik (12 bud)
1940078
2 800
1937422
2 600
1940077
2 600
1937422
2 400
1938507

Slutpris SEK:
2 800
274 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.