Armringar 1800-tal

319651

ARMRINGAR, 3 st., förgyllda, bl a dekor med kamé resp. skärpspänne, 1800-talets senare del

Skador, bucklor, tennlödningar, armband med kamé saknar dekordel

Guld/Smycken

Armringar 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
1944568
900
1944563
850
1942475
1939394
700
1938147

Slutpris SEK:
900
88 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.