Stol design Sam Larsson

319647

SAM LARSSON, stol, 1900-talets andra hälft, DUX, kromad stomme, klädsel i rött läder, sitthöjd ca 44 cm

Armstöd med skada, slitage

Rum 4

Stol design Sam Larsson

Budhistorik (1 bud)

1939288
2015-07-04 16:33:22

2015-07-10 kl 20:27
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.