Ljusplåtar barockstil

319646

LJUSPLÅTAR, 1 par, barockstil, 1900-tal, mässing, för 3 ljus vardera, höjd ca 75 cm

Bruksslitage

Belysning, Vägglampor, Metall

Rum 7

Ljusplåtar barockstil

Budhistorik (6 bud)
1943881
1943879
1943878
1943877
500
1942590
450

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.