Salongsgrupp rokokostil

319644

SALONGSGRUPP, 11 dlr, rokokostil, 1900-tal, bestående av: trågsoffa, bord, karmstolar 1 par, stolar 6 st., taburett, gulmålade, klädda i gul-vitrutigt tyg, soffans längd ca 205, sitthöjd ca 43-45 cm

Slitage, fläckar, taburett med skador

Rum 21

Salongsgrupp rokokostil

Budhistorik (38 bud)
1944327
9 000
1944326
8 800
1944325
8 600
1944324
8 400
1944323
8 200

Slutpris SEK:
9 000
879 EUR, 1 029 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.