Skrivbord gustaviansk stil

319615

SKRIVBORD, gustaviansk stil, 1900-tal, fanérat i mahogny, lister, fothylsor och beslag i mässing, höjd ca 73, 140x80 cm

Slitage, lister saknas

Rum 20

Skrivbord gustaviansk stil

Budhistorik (5 bud)
1944598
500
1944602
450
1944598
1944578
1944086

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.