Karmstolar 1 par

319612

KARMSTOLAR, 1 par, 18/1900-tal, gustaviansk stil, träskuren dekor, sitthöjd 40 cm

Slitage

Rum 5

Karmstolar 1 par

Budhistorik (13 bud)
1944224
1944205
1944204
850
1944164
1943994
750

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.