Orientmatta

318963

ORIENTMATTA, semiantik, Mazlagan, ca 154x104 cm.

Slitage, kanter med smärre skador samt fläckar

Ändringar/tillägg
Fläckar

Mattor/Textilier, Äldre och antika mattor

Rum 10

Orientmatta

Budhistorik (13 bud)
1948486
850
1948467
1948485
1948467
750
1948446
700

Slutpris SEK:
850
87 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer