Orientmatta

318950

ORIENTMATTA, Serabend, ca 263x180 cm

Kortsidoe med slitage/skador

Mattor/Textilier

Rum 3

Orientmatta

Budhistorik

2015-07-12 kl 21:18
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.