Orientmatta

318474

ORIENTMATTA, Kashan, semiantik, blå botten, ca 130x220 cm

Slitage, mindre lagning, reva ca 1 cm, reducerade kortsidor

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (17 bud)
1951512
1951509
1951505
950
1951504
900
1951499
850

Slutpris SEK:
112 EUR, 130 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.