Konstbok med 3 färglitografier

318429

KONSTBOK, "Équivalences et Confrontations", XXe Siècle, innehåller 3 st färglitografier av René Magritte, César och Victor Brauner, ca 31,5x25 cm

Slitage. Fuktskador. Boken har lossnat från omslaget.

Böcker/Kartor, Konst- och kulturhistoria

Rum 2

Budhistorik (9 bud)
1945857
900
1945855
850
1945845
1945854
1945845
750

Slutpris SEK:
900
92 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.