Konstbok med 3 färglitografier

318429

KONSTBOK, "Équivalences et Confrontations", XXe Siècle, innehåller 3 st färglitografier av René Magritte, César och Victor Brauner, ca 31,5x25 cm

Slitage. Fuktskador. Boken har lossnat från omslaget.

Böcker/Kartor, Konst- och kulturhistoria

Rum 2

Budhistorik (9 bud)
1945857
900
1945855
850
1945845
1945854
1945845
750

Slutpris SEK:
900
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer