Bok Chagall

318424

BOK, "Chagall", Maeght Éditeur, innehåller en dubbelsida färglitografi "Le fleuve vert" 1974, linneband, ca 29x29

Bruksslitage

Böcker/Kartor, Konst- och kulturhistoria

Rum 2

Bok Chagall

Budhistorik (1 bud)

1940592
2015-07-06 08:03:04

2015-07-12 kl 20:24
Slutpris SEK:
31 EUR, 36 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.