Bok Chagall Monumental

318423

BOK, "Chagall Monumental", XXe Siècle, Numéro Spécial, innehåller 1 st färglitografi (dubbelsida), affischer, 32x25 cm

Bruksslitage

Böcker/Kartor, Konst- och kulturhistoria

Rum 2

Bok Chagall Monumental

Budhistorik (2 bud)

1946048
1940591

Slutpris SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.