Bok Chagall

318422

BOK, "Chagall", av Jacques Lassaigne, Maeght Éditeur Paris, 1957, printed in France, innehåller 13 st litografier varav 11 st i färg, ca 23x20 cm

Slitage

Böcker/Kartor, Konst- och kulturhistoria

Rum 2

Bok Chagall

Budhistorik (8 bud)
1945918
2 800
1945989
2 800
1945918
2 400
1945486
1945486

Slutpris SEK:
2 800
286 EUR, 332 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer