Nils Kölare akryl

318419

NILS KÖLARE (1930-2007): "Vikta hörn", signerad och daterad på baksidan N. Kölare -03, akryl på pannå, 40x40 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj

Nils Kölare akryl

Budhistorik (12 bud)
1951280
4 400
1951235
4 200
1951146
1951234
3 800
1951146
3 600

Slutpris SEK:
4 400
449 EUR, 521 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.