Nils Kölare akryl

318419

NILS KÖLARE (1930-2007): "Vikta hörn", signerad och daterad på baksidan N. Kölare -03, akryl på pannå, 40x40 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj

Nils Kölare akryl

Budhistorik (12 bud)
1951280
4 400
1951235
4 200
1951146
1951234
3 800
1951146
3 600

Slutpris SEK:
4 400
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer