Elisabeth Keyser oljemålning

318417

ELISABETH KEYSER (1851-1898): "Modell", signerad och daterad E. Keyser -79, olja på duk, 65x54 cm

Dukskador samt färgbortfall.

Konst, Äldre måleri

Rum 14

Elisabeth Keyser oljemålning

Budhistorik (9 bud)
1950695
1950694
2 800
1950675
2 400
1945266
1 700
1943331
1 600

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.