Elisabeth Keyser oljemålning

318417

ELISABETH KEYSER (1851-1898): "Modell", signerad och daterad E. Keyser -79, olja på duk, 65x54 cm

Dukskador samt färgbortfall.

Konst, Äldre måleri

Rum 14

Elisabeth Keyser oljemålning

Budhistorik (9 bud)
1950695
1950694
2 800
1950675
2 400
1945266
1 700
1943331
1 600

Slutpris SEK:
306 EUR, 356 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer