Bengt Lindström oljemålning

318015

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), Tänkaren,
olja på duk, 55 x 46 cm.
Certifikat utfärdat av Comité Bengt Lindström, Paris, Frankrike kommer att medfölja.
PROVENIENS: Konstnären Bengt Lindströms kvarlåtenskap, nr 0293

Kundcenter

Bengt Lindström oljemålning

Budhistorik (18 bud)
1956030
32 000
1955975
31 000
1955493
30 000
1955490
25 000
1954101
23 000

Slutpris SEK:
32 000
3 267 EUR, 3 792 USD
Utropspris SEK:
40 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.