Vera Nilsson teckning

317530

VERA NILSSON (1888-1979): Träsnidaren, signerad och daterad Vera Nilsson -45, blyerts på papper, 40x31 cm

Konst, Teckningar

Nybrogatan 32, Stockholm

Vera Nilsson teckning

Budhistorik (15 bud)
1930188
2 800
1923301
2 600
1930187
2 600
1923301
2 400
1930185

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.