Barton Lidice Benes

313218

BARTON LIDICE BENES (USA,1942-2012): "Mummies - Rabbit and Rat", signerad och daterad Barton Lidice Benes 1983, blandteknik, monterad i låda, 62x82 cm;
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery Auction No 249 17/2-04

Rum 17

Barton Lidice Benes

Budhistorik (7 bud)
1886656
3 800
1886927
3 600
1886656
3 400
1885700
3 200
1875311

Slutpris SEK:
3 800
399 EUR, 494 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.